نمایندگان مجلس

همکار خوب . بالاخره  نمایندگان مجلس مشهد مراکز توانبخشی  کوچکتر مارا دیدند!!!!

پیرو مکاتبات انجام داده شده  توسط مراکز با هماهنگی انجمن کشور واستان به مناسبت دوازده آذر روز جهانی معلولین  به نمایندگان مجلس ,دیروز نهم دیماه از دفتر جناب آقای پژمانفر بازدیدی از یکی از مراکز ودفتر انجمن استان بعمل آوردند.خوشبختانه توانستیم گوشه ای از درددلهای مراکز وتنگناهای مراکز را به گوش این بزرگواران برسانیم !

برنامه ریزی وملاقات با دکتر بحرینی یکی دیگراز نمایندگان مشهدوجناب آقای پژمانفر نیز در دست اقدام است.که نتایج آن به اطلاع کلی همکاران خواهد رسید.

همکاران خوبم برگزاری جلسات متعدد در سازمان بهزیستی کشور اعلام مشکلات و موارد

رفتن به وزارتخانه وباز طرح مشکلات تنها در بعضی مسایل کار ساز میباشد.ولی تعدادی از مشکالات ما مراکز که تا بحال نیز لاینحل مانده است مربوط به فراتر از بهزیستی ووزارتخانه مربوطه است.

لذا بایستی این دست مشکلات را به جایی ببریم که تنها شنونده ما نباشند . چرا که از مشکلات ما گوشها  پر است وزبان ماهم دیگرنایی برای تکرار بیهوده ندارد.

پس باید سخن به جایی برده شود تا چاره آن نیز اندیشیده گردد. 

مجلس شورای اسلامی جایگاهی است که ما بایستی از تمام تلاشمان وانرزیمان برای رساندن صدا ودردهایمان بهره ببریم .

خداروشکر شیب خوبی البته ملایم به مجلس شورای اسلامی ایجاد کردیم وچکمه اهنین به پا کردیم وعزم را جزم تا دراین راه انشا.ا..به نتایج مطلوبی برسیم.

 

/ 1 نظر / 11 بازدید
نازي

يه وبلاگ طراحي کردم و تمام کسايي که وبلاگ خوب و باحال دارند رو دعوت به تبادل لينک کردم . از تو هم دعوت مي کنم به جمع ما بياي . منتظر حضورتم . باي