تاریخ انتخابات انجمن مراکز توانبخشی غیر دولتی بیست ونهم دیماه شد

همکارخوب.

  احتراما با توجه به اتمام دوره هیئت مدیره انجمن مراکز غیر دولتی توانبخشی استان و نظر به این که این اداره کل در نظر دارد نسبت به برگزاری انتخابات انجمن مراکز غیر دولتی اقدام نماید .لذا مقتضی است ,مراتب دراسرع وقت به کلیه مراکز غیر دولتی توانبخشی اعم از خصوصی و هیات امنایی اعلام تا ضمن توجه به نکات ذیل در جلسه فوق حضور فعال داشته باشند.

1 – تاریخ برگزاری انتخابات :روز دوشنبه مورخ 29/10/93 راس ساعت 9:30صبح

2 – محل برگزاری:سالن اجتماعات اداره کل بهزیستی خراسان رضوی

3 – افرادی که تمایل به کاندید شدن به عنوان عضو هیئت مدیره یا بازرس رادارند حداکثر تا مورخ 17/10/93می بایست کتبا تقاضای خود را به حوزه معاونت توانبخشی تحویل و یا ارسال نمایند.(ذکر به عنوان کاندید هیئت مدیره یا بازرس در تقاضا ارسالی  الزامی است.)

4 – در خصوص مراکز حقیقی فقط صاحب امتیاز و در مرکز حقوقی رئیس هیئت مدیره و یا مدیر عامل حق شرکت در انتخابات و یا کاندید شدن را خواهند داشت .

5 – فقط مراکزی حق شرکت در انتخابات و یا کاندید شدن را دارند که دارای پروانه فعالیت  باشند و بنابراین با داشتن موافقت اصولی امکان شرکت د رانتخابات امکان پذیر نمی باشد.

6 – فقط صاحب امتیاز یا رئیس هیئت مدیره و یا مدیر عامل در انتخابات دارای حق رای می باشد و افراد صرفا با ارایه مدارک مبنی بر بستری و یا سفر خارج  آنهم پس از تایید معاونت توانبخشی می تواند به فرد دیگری وکالت بدهد(ضمنا وکالتی که فرد می گیرد فقط برای یک مرکز خواهد بود و امکان گرفتن وکالت برای چند مرکز امکان پذیر نمی باشد)

7 – با توجه به تصمیمات متخذه  ترکیب هیئت مدیره به صورت ذیل خواهد بود

1-    مراکز ذهنی اعم از روزانه و شبانه روزی و ویزیت در منزل         3نماینده

2-    مراکز سالمندان اعم از روزانه و شبانه روزی و ویزیت در منزل     2نماینده  

3-    مراکزحسی حرکتی (جسمی حرکتی وناشنوایی) اعم از روزانه وشبانه روزی وویزیت درمنزل  1نماینده

4-    مراکز بیماران روانی  واوتیسم  روزانه و شبانه روزی و ویزیت در منزل   1نماینده

5-    یک نفر نیز به عنوان بازرس

     

/ 2 نظر / 8 بازدید
نام

متن پيام

آپلود نامحدود فايل

سلام يه سايت جديد براي آپلود نامحدود فايل بدون محدوديت مي تونيد عضو بشيد تو اين سايت و تا 1 ترابايت فضاي رايگان بگيريد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم پول در بياريد و تا روزانه 10 دلار درآمد داشته باشيد براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه... دوست داشتيد يه نگاهي بهش بندازيد. http://bankupload.com