قراردادهای بیمه

همکار خوب موضوع زیرتوسط انجمن بررسی گردیده وجهت بهره مندی شما از این خدمت اطلاع رسانی میگردد.

موضوع :بررسی قرارداد های بیمه

احتراما همانگونه که استحضار دارید علی رغم توسعه فرهنگ بیمه در جامعه ,مشکل اصلی خریداران بیمه نگرانی از دریافت کامل و به موقع خسارت از موسسات بیمه گر می باشد . شرکت های بیمه در زمان انعقاد قرارداد ,شرایط و تعهدات طرفین را تعیین نموده ودر زمان بروز حادثه صرفا خسارت هایی را پرداخت خواهد نمود که شرایط پرداخت آن در ابتدای قرارداد مشخص شده است.

اطلاع ازقوانین و ضوابط بیمه جهت صدور بیمه نامه های کاربردی جزو نیاز اصلی و ضروری مشتریان بیمه بوده و مهم اینکه در زمان خسارت های کلی ,استفاده از بیمه نامه های غیر تخصصی کاربردی نداشته و امکانی برای احیای اموال و سرمایه های از بین رفته و شروع مجدد فعالیت باقی نخواهد گذاشت.

این واحد آمادگی دارد با بروز رسانی اطلاعات بیمه ای, تعدیل و تکمیل بیمه نامه های جاری را( از موسسه بیمه منتخب آن شرکت ) به عهده گرفته و ضمن اطمینان از کار آمدی بیمه نامه ها ,پیگیری خسارت های جاری آن شرکت را نیز بر عهده گیرد.

درخواست میشود ضمن بررسی جهت انجام مذاکرات بیشتر در ساعات اداری با تلفن های 35234628-051 و 09150573280 تماس حاصل فرمایید.

                                                                    سهیل صفری

                                   مشاور صدور,فروش و خسارتهای بیمه های بازرگانی

/ 3 نظر / 9 بازدید
helen

سايتت اصلا خوب نيست چون خيلي عاليه محشره

خريد شارژ

سلام خريد شارژ ايرانسل خريد شارژ همراه اول خريد شارژ رايتل و تاليا با روش هاي جديد و سريع به سايت ما سر بزنيد و با خريد شارژ در قرعه کشي روزانه شارژ شرکت کنيد *789*780# www.usharj.com

سيد

ممنون , پستت جالب بود اگه خواستي ميتونم لينکت کنم:x بهم سر بزن عزيز